AKTUÁLNA PONUKA SKLADOV
FILTER
LOKALITA
ROZLOHA V m2

Naše služby

Modesta Real Estate ponúka klientom a spoločnostiam profesionálne konzultačné služby a odborné poradenstvo pri výbere vhodných skladových a výrobných priestorov založené na dlhoročných skúsenostiach a znalostiach trhu.

Máme vybudované kvalitné obchodné vzťahy s developermi a majiteľmi priemyselných parkov a logistických centier na Slovensku, avšak nie sme viazaní na žiadneho konkrétneho prenajímateľa. Na základe analýzy dopytu poskytujeme nezávisle poradenstvo a pripravujeme pre klienta zdarma detailný prieskum trhu čo je našou pridanou hodnotou.

Našim cieľom je odbremeniť spoločnosti so všetkými procesmi súvisiacimi s hľadaním vhodných priestorov a kompletne zastrešiť túto agendu od sprostredkovania základných cenových ponúk nájmov, obhliadok, asistencií pri obchodných rokovaniach, technických riešeniach a stavebných úpravách až po podpis nájomnej zmluvy a samotného odovzdania priestorov. 

Budeme radi ak sa na nás obrátite a urobíme maximum pre to, aby sme splnili všetky Vaše požiadavky týkajúce sa budúcich priestorov nech môžete úspešne podnikať a ďalej rásť.

KONTAKTUJTE NÁS