AKTUÁLNA PONUKA SKLADOV
FILTER
LOKALITA
ROZLOHA V m2

SKLADY NA PRENÁJOM - AAH PARK TOPOĽČANY, RYBNÍKY

AAH Park Topoľčany sa nachádza v Topoľčanoch, 28 km severovýchodne od Nitry, 120 km severovýchodne od hlavného mesta Bratislavy a 76 km východne od Trnavy. Priame napojenie na národnú a medzinárodnú dopravnú sieť - diaľnicu E58, poskytuje rýchly a efektívny prístup do Bratislavy, Viedne, Prahy a Budapešti. 

Výnimočná poloha a veľký výber kvalifikovanej pracovnej sily vytvárajú ideálne podmienky pre distribúciu a výrobnú činnosť. Umiestnenie parku je veľmi výhodné pre dodávateľov a subdodávateľov neďalekého Jaguar Land Rover.

Park je navrhnutý špeciálne pre výrobné a distribučné činnosti regionálneho automobilového priemyslu. Pozemok s rozlohou 10 hektárov ponúka priestor na výstavbu jednej až dvoch priemyselných hál v celkovej výmere približne 50 000 m2

Najnovšie technické špecifikácie zamerané na prevádzkovú efektivitu a úsporu energie a  profesionálny tím správy nehnuteľností priamo v areáli robia tento park ideálnym miestom pre budúcich nájomcov, ktorí majú takto možnosť efektívne a včas plniť potreby svojich zákazníkov. Priestory ponúkajú 10 m svetlej výšky, 8 t/m2nosnosť podlahy, široký manévrovací priestor a technickú podporu priamo v areáli. 

Celková rozloha logistického parku

10 ha

Celková rozloha skladových priestorov

50.000 m2

Skladové priestory na prenájom od

2.000 m2

Kancelárske priestory na prenájom od

Individuálne podľa požiadaviek nájomcu

Svetlá výška

10 m

Nosnosť podlahy

8t/m2

GRID rozloženie stĺpov

24 x 12 m

Štandard budovy

A

Drive in vjazd

Áno

Nakladacia rampa

Áno

CCTV bezpečnostná kamera

Áno

Strážna služba

Áno

STIAHNUŤ PDF Download

KONTAKT