AKTUÁLNA PONUKA SKLADOV
FILTER
LOKALITA
ROZLOHA V m2

SKLADY NA PRENÁJOM BRATISLAVA AIRPORT - P3 PARK

Ponúkame Vám na prenájom nové, moderné skladové a kancelárske priestory v logistickom parku P3 Bratislava Airport, ktorý je umiestnený na plánovanom obchvate mesta (exit D4) a diaľnici D1 a je vhodný pre logistiku, retailové jednotky, e-commerce, ľahkú výrobu a showroomy.

Park je v tesnej blízkosti najväčšieho slovenského retailového centra, ľahko dostupný z centra a prímestských štvrtí a ponúka exceletnú zákaznícku viditeľnosť z diaľnice. K dispozícii sú flexibilné priestory s malými jednotkami od 1.750 m2, ako aj big boxový priestor až do 58.000 m2. P3 Bratislava Airport ponúka 89.000 m2 priestorov na Built-to-suit výstavbu v dvoch skladovo - kancelárskych budovách a jednu samostatne stojacu administratívnu budovu, takisto vynikajúcu infraštruktúru a nové, moderné budovy.

Štandard zahŕňa ESFR sprinklerový systém, inteligentné osvetlenie (priemerná úroveň osvetlenia 200 lx), vykurovanie infra žiaričmi alebo teplovzdušnou technológiou, plne osvetlený LED svietidlami, rozstup stĺpov 24 x 12 m.

Celková rozloha logistického parku

8.9 ha

Celková rozloha skladových priestorov

79.000 m2

Skladové priestory na prenájom od

17.500 m2

Kancelárske priestory na prenájom od

Individuálne podľa požiadaviek nájomcu

Svetlá výška

10 m

Nosnosť podlahy

5t/m2

GRID rozloženie stĺpov

12x24 m

Štandard budovy

A

Drive in vjazd

Áno

Nakladacia rampa

Áno

CCTV bezpečnostná kamera

Áno

Strážna služba

Áno

STIAHNUŤ PDF Download

KONTAKT