AKTUÁLNA PONUKA SKLADOV
FILTER
LOKALITA
ROZLOHA V m2

SKLADY NA PRENÁJOM SEREĎ - PNK PARK

• Moderné haly vo vysokom štandarde vhodné pre logistiku, ľahkú výrobu a distribúciu
• Priama dostupnosť na rýchlostnú komunikáciu a diaľnicu R1 a D1
• Možnosť expanzie, ďalšej výstavby a developmentu - plocha o výmere 50 ha pripravená navýstavbu, EIA a povolenia pre územné rozhodnutie už boli udelené
• Platné stavebné povolenie pre výstavbu skladov typu BigBox o rozlohe 50.000 m2 +

50 hektárov priľahlých pozemkov pre budúci rozvoj. Stavebné povolenia pre tri sklady veľký box 50.000 m2 +

PNK Park Sereď sa nachádza v srdci Európy v blízkosti mesta Sereď s veľmi dobrým prístupom do okolitých krajín strednej Európy. Lokalita ponúka výbornú dopravnú dostupnosť vďaka priamemu napojeniu na rýchlostnú cestu R1 v okruhu 11 km od diaľnice D1, ktorá umožňuje dobrý prístup k ľudským zdrojom, ako aj priame napojenie na národnú a medzinárodnú dopravnú sieť - diaľnicu E58, poskytuje rýchly a efektívny prístup do Bratislavy (55 km), Žiliny (160 km), Trnavy (17 km), Nitry (35 km), ako aj do Viedne, Prahy a Budapešti. V tesnej blízkosti priemyselného parku sa nachádza zastávka MHD.

PNK Park Sereď ponúka možnosť výberu medzi dvomi novými modernými priemyselnými budovami so svetlou výškou 12 m, čo umožňuje skladovanie 5 alebo 6 úrovní štandardných euro paliet. Plocha hál je rozdelená na jednotlivé nájomné celky v súlade s potrebami klienta a ohľadom na jeho požiadavky. Tieto už disponujú samostatným meraním elektriny, vody a tepla, ako aj ovládaním osvetlenia. Každá́ nakladacia stanica je vybavená́ plne nakonfigurovanými prekládkovými plošinami, vonkajšími a vnútornými chráničmi proti nárazu, osvetlením, vnútorným a vonkajším číslovaním, prístreškom a oceľovými krycími platňami. LED osvetlenie v sklade, v manipulačných plochách 300 Lx, v skladových zónach 200 Lx. Nosnosť podlahy 10 t/mje vyhovujúca prakticky pre všetky typy ľahkej priemyselnej výroby. Rozloženie stĺpov v Budove 1 je 24,6x16 m a v Budove 2 24x12,5 m. Kancelárske priestory sú k dispozícii podľa požiadaviek klienta. Medzinárodná certifikácia BREEAM.

Celková rozloha logistického parku

64 ha

Celková rozloha skladových priestorov

44.000 m2

Skladové priestory na prenájom od

4.680 m2

Kancelárske priestory na prenájom od

Individuálne podľa požiadaviek nájomcu

Svetlá výška

12 m

Nosnosť podlahy

10t/m2

GRID rozloženie stĺpov

16x24,6 m | 12,5x24 m

Štandard budovy

A

Drive in vjazd

Áno

Nakladacia rampa

Áno

CCTV bezpečnostná kamera

Áno

Strážna služba

Áno

STIAHNUŤ PDF Download

KONTAKT