AKTUÁLNA PONUKA SKLADOV
FILTER
LOKALITA
ROZLOHA V m2

SKLADY NA PRENÁJOM BRATISLAVA - CTPARK DEVÍNSKA NOVÁ VES

Potrebujete logistické priestory na prenájom v Bratislave alebo jej okolí? Dávame vám do pozornosti skladové priestory CTParku Devínska Nová Ves s ideálnou rozlohou 26 ha a 86 000 m2 zastrešených skladov. Flexibilné priemyselné a logistické priestory vám prenajmeme už od 2000 m2.

CTPark DNV sa nachádza v strategicky dôležitej západoslovenskej lokalite, v priamom susedstve železničnej stanice Bratislava. Park má už vybudované železničné napojenie. Dôležité je tiež priame spojenie na diaľnicu D2, ktorá spája Bratislavu s Prahou a Brnom. V tesnej blízkosti sú aj závody bratislavského VW. Výborná a hotová infraštruktúra robí z parku ideálne riešenie pre spoločnosti zaoberajúce sa distribúciou, logistikou, výrobou, prípadne montážami.

Logistický park bol pôvodne postavený úspešným slovenským developerom J&T, no dnes je už vo vlastníctve zahraničného investora. Od začiatku CTPark ponúka moderné a kvalitné zariadenia vybudované podľa štandardov budov triedy A. Spĺňa všetky potrebné normy.

Haly majú svetlú výšku 10,5 m, nosnosť podlahy 5t/m2, pevné betónové stĺpy a mriežkový systém umožňujúci využiť rozmery GRIDu 12 x 24 m. Inštalované je tiež vodné aj plynové vykurovanie a je zabezpečené bezproblémové vetranie. Zavedený je tiež sprinklerový protipožiarny systém ESFR. 

Vysoký komfort budov ešte rozširuje LED osvetlenie, elektronické, nakladacie doky a závesné dvere. Je tu tiež možnosť prispôsobiť zariadenia špecifickým požiadavkám nájomcu.

Bezpečnosť areálu je riešená inštalovanými bezpečnostnými CCTV kamerami a najatou strážnou službou.

Celková rozloha logistického parku

26 ha

Celková rozloha skladových priestorov

87.000 m2

Skladové priestory na prenájom od

2.000 m2

Kancelárske priestory na prenájom od

Individuálne podľa požiadaviek nájomcu

Svetlá výška

10.5 m

Nosnosť podlahy

5 t/m2

GRID rozloženie stĺpov

12 x 24 m

Štandard budovy

A

Drive in vjazd

Áno

Nakladacia rampa

Áno

CCTV bezpečnostná kamera

Áno

Strážna služba

Áno

STIAHNUŤ PDF Download

KONTAKT