AKTUÁLNA PONUKA SKLADOV
FILTER
LOKALITA
ROZLOHA V m2

SKLADY NA PRENÁJOM BRATISLAVA - M7 VECTOR PARKS RAČA

V exkluzívnej lokalite Bratislava – Rača ponúkame na prenájom Skladové a priemyselné priestory vysokej úrovne. V 15 ha areáli je k dispozícii celkom 69 000 m2 priestorov, vhodných pre skladovanie, logistiku a ľahký priemysel či montáž. Vlastný priestor si môžete prenajať už od rozmerov 600 m2.

Vector park je logistické centrum na prenájom v Rači, poskytujúce ideálnu strategickú polohu neďaleko centra Bratislavy s jednoduchým prístupom na železničnú stanicu. Bezproblémový a rýchly je tiež príjazd  k diaľniciam D1 (Košice - Bratislava - Viedeň) a D2 (Praha - Brno - Bratislava - Budapešť). Nadštandardnú dopravnú sieť dopĺňa blízkosť medzinárodného letiska v Bratislave, ktoré je vzdialené len 14 minút cesty od parku. Do úvahy je možné brať aj letisko vo Viedni s dostupnosťou menej ako 60 minút.

M7 Vector Park Rača je navrhnutý ako energeticky efektívny priemyselný park. Jeho súčasťou sú tri hlavné budovy, v ktorých sú nájomníkom poskytnuté komplexné podmienky na podporu ich obchodných aktivít. Prenajaté priestory je možné individuálne prispôsobiť podľa požiadaviek nájomcu.

Dostupné budovy nesú označenie štandardu budovy triedy A, čím plne vyhovujú súčasným technickým normám kladeným na moderné stavby. Sklady na prenájom disponujú 11 m svetlou výškou vnútorných priestorov. Nosnosť podlahy je nadštandardných 7,5 t/m2. Samozrejmosťou je kúrenie, požiarny poplachový systém, izolácia strechy, pripojenie na inžinierske siete, spotrebiče a otváranie okien.

Haly na prenájom v Rači sú vybavené sekčnými elektrickými bránami s rozmermi 3 x 3,2 m a vyrovnávacími nakladacími plošinami s 2 m šírkou a nosnosťou 4t. Na budovách sú nainštalované CCTV kamery a areál je nonstop strážený, overenou strážnou službou.
 

Celková rozloha logistického parku

15.27 ha

Celková rozloha skladových priestorov

69.000 m2

Skladové priestory na prenájom od

600 m2

Kancelárske priestory na prenájom od

Individuálne podľa požiadaviek nájomcu

Svetlá výška

11 m

Nosnosť podlahy

7.5 t/m2

GRID rozloženie stĺpov

12 x 24 m

Štandard budovy

A

Drive in vjazd

Áno

Nakladacia rampa

Áno

CCTV bezpečnostná kamera

Áno

Strážna služba

Áno

STIAHNUŤ PDF Download

KONTAKT