AKTUÁLNA PONUKA SKLADOV
FILTER
LOKALITA
ROZLOHA V m2

SKLADY NA PRENÁJOM BRATISLAVA - M7 VECTOR PARKS SVÄTÝ JUR

Priamo v susedstve Bratislavy, vo vynikajúcej lokalite Svätý Jur, poskytujeme na prenájom flexibilný logistický priestor M7 Vector Park. Celková rozloha skladových priestorov je 32 000 m2, rozkladajúcich sa na 7,2 ha pozemku. Svoj priestor si môžete prenajať už od 2 500 m2. Priestory sú vhodné na skladovanie, logistiku aj pre ľahký priemysel či montáž.

Okrem ideálnych rozmerov je ďalšou veľkou prednosťou parku vynikajúca poloha. Bezproblémové napojenie na diaľnice D1 aj D2 dáva nájomcovi parku vysokú konkurenčnú výhodu. Do Bratislavy sú to iba 2 km a vďaka diaľniciam sa otvárajú rozličné možnosti prepravy na trasách Košice – Bratislava – Viedeň (D1) prípadne Praha – Bratislava – Budapešť (D2). Stačí len využiť príležitosť.

Moderný a skvelo vybavený priemyselný park Svätý Jur má dve skladové budovy triedy A, čo zaručuje splnenie všetkých požadovaných noriem. Štandardné vybavenie zariadenia zahŕňa pohodlný drive in vjazd, aj nadrozmerných nákladov. Elektronicky ovládané nakladacie priestory (3 m x 3,2 m) a nastaviteľné rampy s až 2 m šírkou a nosnosťou 4 t.

Svetlá výška vnútorného priestoru je 11 m, a nosnosť prachotesnej vystuženej podlahy je dimenzovaná pre zaťaženie 7,5t/m2. Temperovanie je zabezpečené infračerveným ohrevom plynu a inteligentné osvetlenie zaručuje vo výške 1 m nad povrchov svietivosť 200 luxov. Samozrejmosťou je EPS systém kontroly požiaru + kancelária a sociálne zariadenia s kúrením a klimatizáciou.

Areál je nonstop strážený externou strážnou službou a všetky haly majú nainštalované samostatné bezpečnostné kamery.
 

Celková rozloha logistického parku

7.2 ha

Celková rozloha skladových priestorov

32.000 m2

Skladové priestory na prenájom od

2.500 m2

Kancelárske priestory na prenájom od

Individuálne podľa požiadaviek nájomcu

Svetlá výška

11 m

Nosnosť podlahy

7.5 t/m2

GRID rozloženie stĺpov

12 x 24 m

Štandard budovy

A

Drive in vjazd

Áno

Nakladacia rampa

Áno

CCTV bezpečnostná kamera

Áno

Strážna služba

Áno

STIAHNUŤ PDF Download

KONTAKT