AKTUÁLNA PONUKA SKLADOV
FILTER
LOKALITA
ROZLOHA V m2

SKLADY NA PRENÁJOM LOZORNO - P3 PARK BRATISLAVA

Ponúkame na prenájom úplne nové skladové priestory v Lozorne, v ideálnej dopravnej dostupnosti od hlavného mesta. Na celkovej ploche 216 000 m2 sa rozkladá 7 logistických priestorov na prenájom, pričom k dispozícii je možnosť prenájmu už od 3000 m2.

Moderné, flexibilné skladové jednotky sú k dispozícii len 15 minút jazdy od Bratislavy. Výhodné umiestnenie na výjazde z diaľnice D2 na Lozorno zaručuje priamy a bezproblémový prístup na diaľnicu bez zbytočných zdržaní. Haly na prenájom v Bratislave, sú rozvrhnuté a realizované s ohľadom na využitie v logistike, ľahkej výrobe, maloobchode a elektronickom obchode. Od bratislavských závodov VW je vzdialenosť iba 14 km.

Veľkou výhodou P3 Parku Lozorno sú nové, moderné budovy štandardu A, s vynikajúcou vnútornou i vonkajšou infraštruktúrou. Dispozícia umožňuje aj individuálne úpravy podľa požiadaviek nájomcu. Klient si tak môže vytvoriť napr. vlastné rozmiestnenie kancelárskych priestorov. Na mieste je zabezpečený Facility management + 24/7 help desk.

Základná modulárna mriežka má dva veľkorysé rozmery 25 x 12 m a 20 x 12 m. Všetky budovy majú svetlú výšku vnútorného priestoru 10 m a nosnosť podláh 5 t/m2. Haly sú vybavené inteligentným osvetlením pre zvýšenie hospodárnosti, nakladacími rampami a drive in vjazdom. Je tak zabezpečený pohodlný vstup aj nadrozmerným nákladom. Nainštalovaný je tiež požiarny sprinkler systém (ESFR).

Bezpečnosť areálu je zaručená nielen nainštalovanými bezpečnostnými CCTV kamerami, ale aj nonstop prítomnou strážnou službou.

Celková rozloha logistického parku

49.8 ha

Celková rozloha skladových priestorov

216.000 m2

Skladové priestory na prenájom od

3.000 m2

Kancelárske priestory na prenájom od

Individuálne podľa požiadaviek nájomcu

Svetlá výška

10 m

Nosnosť podlahy

5 t/m2

GRID rozloženie stĺpov

25 x 12 m / 20 x 12 m

Štandard budovy

A

Drive in vjazd

Áno

Nakladacia rampa

Áno

CCTV bezpečnostná kamera

Áno

Strážna služba

Áno

STIAHNUŤ PDF Download

KONTAKT