AKTUÁLNA PONUKA SKLADOV
FILTER
LOKALITA
ROZLOHA V m2

SKLADY NA PRENÁJOM DUNAJSKÁ STREDA - LOG CENTER R7

  • K dispozícii 100.000 m2 skladových priestorov a kancelárske priestory
  • Nadštandardné logistické priestory s jednotkami od 3.000 do 70.000 m2
  • Prvý priemyselný a logistický park na prenájom v okrese Dunajská Streda
  • Malé, stredné a väčšie jednotky moderného štandardu triedy A, ktoré umožňujú lepšie využitie priestoru ako aj úspory energie
  • Strategická poloha ľahko pokryje slovenský, rakúsky a aj maďarský trh

Lokalita

LOG CENTER R7 sa nachádza v Kostolných Kračanoch v okrese Dunajská Streda,. Je strategicky umiestnený na diaľnici R7 juhovýchodne od Bratislavy v existujúcom priemyselnom a logistickom uzle s kvalitnou železničnou a dopravnou infraštruktúrou. Je to overené miesto medzinárodných výrobných spoločností (LG, Schindler, Wertheim, Chipita), poskytovateľov logistických služieb (Cargo Partner, Bracchi) a maloobchodných spoločností (KiK, Deichmann). Existujúcu cestnú infraštruktúru bude ďalej zlepšovať nová diaľnica R7 s plánovaným dokončením do konca roku 2020. Maďarská diaľničná sieť je dosiahnuteľná prostredníctvom neďalekého mesta Győr (39 km), ktorej prístup sa naďalej buduje. Vzdialenosti: Bratislava: 40 km, Viedeň: 125 km, Budapešť: 150 km, Brno: 180 km.

Popis nehnuteľnosti

Aj vďaka svojej výhodnej polohe je ideálnym distribučným uzlom pre domácich a medzinárodných poskytovateľov logistických služieb, maloobchodné sklady, dodávateľov automobilového priemyslu prvého stupňa, ako aj nájomcov z elektrotechnického priemyslu. Technický štandard skladových priestorov: rozstup stĺpov: 12×24 m, čistá výška skladu: 10-12 m, nosnosť podlahy: 10 t/m2, izolácia z minerálnej vlny: 120 mm, LED svetlá, ESFR požiarny systém, svetlíky. K dispozícii dvojposchodové kancelárie v sklade s dostatkom sociálnych vstavkov, klimatizačným systémom a priemernou hladinou svetlosti 500 lux.

Región Dunajská Streda navyše ponúka solídnu pracovnú silu s nízkymi pracovnými nákladmi a možnosťou udržať si svojich zamestnancov, z ktorých viac ako 50% denne dochádzalo do Bratislavy a ďalších regionálnych miest.

Celková rozloha logistického parku

10 ha

Celková rozloha skladových priestorov

70.000 m2

Skladové priestory na prenájom od

3.000 m2

Kancelárske priestory na prenájom od

Individuálne podľa požiadaviek nájomcu

Svetlá výška

10-12 m

Nosnosť podlahy

10 t/m2

GRID rozloženie stĺpov

12x24 m

Štandard budovy

A

Drive in vjazd

Áno

Nakladacia rampa

Áno

CCTV bezpečnostná kamera

Áno

Strážna služba

Áno

STIAHNUŤ PDF Download

KONTAKT