AKTUÁLNA PONUKA SKLADOV
FILTER
LOKALITA
ROZLOHA V m2

SKLADY NA PRENÁJOM KOŠICE - P3 PARK

P3 Park Košice vám dáva k dispozícii 167 400 m2 flexibilného priemyselného a logistického priestoru v 8 moderným skladoch na prenájom. V prípade potreby je však možnosť vybudovať ďalších 56 000 m2 logistických priestorov. Možnosť prenájmu priestorov už od rozlohy 2000 m2.

Moderný park P3 Košice sa nachádza v ideálnom prostredí severovýchodného európskeho koridoru, na výjazde diaľnice D1 Nová Polhora. Vďaka na Slovensku unikátnej regionálnej polohe s vysokou koncentráciou pracovnej sily môže byť skvelým miestom pre zabezpečenie vašich logistických, maloobchodných, prípadne výrobných aktivít. Košice a Prešov sú ľahko dostupné verejnou dopravou.

Košický priemyselný a výrobný park na prenájom, ponúka možnosť špecifikácie priestorov na kľúč. Flexibilné usporiadanie so základnou GRID mriežkou 12 x 25 m. Svetlá výška vnútorného priestoru budov je 10 a 12 m. Nosnosť podlahy je 5 až nadštandardných 7,5t/m2. Súčasťou moderných budov je aj užitočný rozprašovací ESFR systém a efektívne inteligentné osvetlenie na úrovni 200 luxov.

Výrobné haly na prenájom sú vybavené vlastnými nakladacími rampami a prispôsobeným drive in vjazdom, aby boli bezproblémovo dostupné aj pre rozmerovo väčšie nákladné automobily. 

Bezpečnosť areálu je zabezpečená nonstop monitorovaním inštalovanými CCTV bezpečnostnými kamerami a strážnou službou.

Celková rozloha logistického parku

43 ha

Celková rozloha skladových priestorov

167.400 m2

Skladové priestory na prenájom od

2.000 m2

Kancelárske priestory na prenájom od

Individuálne podľa požiadaviek nájomcu

Svetlá výška

10 - 12 m

Nosnosť podlahy

5 - 7.5 t/m2

GRID rozloženie stĺpov

12 x 25 m

Štandard budovy

A

Drive in vjazd

Áno

Nakladacia rampa

Áno

CCTV bezpečnostná kamera

Áno

Strážna služba

Áno

STIAHNUŤ PDF Download

KONTAKT