AKTUÁLNA PONUKA SKLADOV
FILTER
LOKALITA
ROZLOHA V m2

SKLADY NA PRENÁJOM KOŠICE - IMMOPARK

Logistické centrum na prenájom v Košiciach IMMOPARK Košice leží v ideálnej lokalite vhodnej pre využitie v oblasti logistiky a priemyslu. Park sa rozkladá na 60 ha a k dispozícii je celkovo až 250 000 m2 skladových priestorov. Samostatný skladový priestor na prenájom je v ponuke už od 1000 m2.

Lokalita v tesnej blízkosti Košíc ponúka vynikajúce dopravné možnosti s priamym prepojením na vnútroštátne aj medzinárodné dopravné spojenia. Areál je napojený na rýchlostnú komunikáciu E571, čo dáva nájomcovi výbornú možnosť distribuovať tovar na trase Košice – Zvolen – Bratislava. Pridanou hodnotou IMMOPARKU je bezprostredná blízkosť medzinárodného letiska Košice, otvárajú sa tak cesty aj pre expanziu mimo územia SR.

Logistické priestory na prenájom v Košiciach sú ponúkané v najvyššom možnom štandarde a sú predpripravené pre okamžité začatie používania skladov, prípadne spustenia ľahkej výroby. Všetky haly sú realizované tak, aby nájomcovi poskytovali maximálnu efektivitu. Samozrejme, je možné prispôsobiť ich aj špecifickým požiadavkám klienta. Je možné využiť aj pridružené kancelárske priestory.

Svetlá výška vnútorných priestorov hál je 6,5 a 10,5 metra, nosnosť podlahy je 5 t/m2. IMMOPARK Košice disponuje nadpriemerným množstvom parkovacích miest pre kamióny i automobily a vďaka veľkoryso vybudovanému vjazdu poskytne dostatok manipulačného priestoru pre nákladnú aj nadrozmernú dopravu. Haly sú samozrejme vybavené aj nakladacími rampami.

O bezpečnosť areálu je postarané vďaka najatej strážnej službe a nainštalovaným CCTV kamerám.

 

Celková rozloha logistického parku

60 ha

Celková rozloha skladových priestorov

250.000 m2

Skladové priestory na prenájom od

1.000 m2

Kancelárske priestory na prenájom od

Individuálne podľa požiadaviek nájomcu

Svetlá výška

10.5 m
6.5 m

Nosnosť podlahy

5 t/m2

GRID rozloženie stĺpov

12 x 24 m

Štandard budovy

A

Drive in vjazd

Áno

Nakladacia rampa

Áno

CCTV bezpečnostná kamera

Áno

Strážna služba

Áno

STIAHNUŤ PDF Download

KONTAKT