AKTUÁLNA PONUKA SKLADOV
FILTER
LOKALITA
ROZLOHA V m2

SKLADY NA PRENÁJOM MALACKY - VGP PARK BRATISLAVA

Pokiaľ hľadáte flexibilné skladové priestory na prenájom v západoslovenskom kraji, dávame vám do pozornosti nový, moderný VGP PARK Malacky. Areál sa rozkladá na celkovej ploche až 250 000 m2, pričom k dispozícii sú aj samostatné sklady na prenájom od 2000 m2 až do 14 000 m2, s možnosťou dobudovania kancelárskych priestorov podľa zadania klienta.

Park leží priamo pri diaľnici D2, ktorá je dôležitou spojnicou medzi Bratislavou, Brnom a Prahou. Lokalita v ktorej logistické centrum leží, patrí k popredným a najviac využívaným logistickým a priemyselným zónam v rámci celého západného regiónu.

Logistické priestory sú vybudované vo vysokom štandarde, triedy A, s možnosťou budúceho rozširovania areálu. Výrobné priestory na prenájom, v rámci parku, sú prispôsobené pre skladovanie, logistiku a ľahký priemysel, vrátane umiestnenia montáže.

Týmto skutočnostiam zodpovedajú aj parametre budov. Svetlá výška priestorov je 10 m a nosnosť podlahy je nadštandardných 7t/m2. Základná modulárna mriežka má rozmer 12 x 24 m. Do budov je pohodlný prístup a vjazd je prispôsobený aj pre nadrozmerné vozidlá, nakladacia rampa je samozrejmosťou. 

Na budovách sú nainštalované bezpečnostné kamery, pozemok je oplotený, zabezpečený rampami a nepretržite monitorovaný bezpečnostnou službou.

Celková rozloha logistického parku

50 ha

Celková rozloha skladových priestorov

250.000 m2

Skladové priestory na prenájom od

2.000 m2

Kancelárske priestory na prenájom od

Individuálne podľa požiadaviek nájomcu

Svetlá výška

10 m

Nosnosť podlahy

7 t/m2

GRID rozloženie stĺpov

12 x 24 m

Štandard budovy

A

Drive in vjazd

Áno

Nakladacia rampa

Áno

CCTV bezpečnostná kamera

Áno

Strážna služba

Áno

STIAHNUŤ PDF Download

KONTAKT