AKTUÁLNA PONUKA SKLADOV
FILTER
LOKALITA
ROZLOHA V m2

SKLADY NA PRENÁJOM NITRA - CTPARK

V strategicky veľmi výhodnej lokalite západného Slovenska ponúkame na prenájom flexibilné priemyselné a logistické priestory s rozlohou až 9 ha a 14 000 m2 skladových priestorov. Vďaka výhodnej polohe sa komplex ideálne hodí pre distribučné činnosti a logistiku.

CTPark Nitra sa nachádza v tesnej blízkosti severnej časti mesta Nitra, v susedstve budúceho závodu Jaguar Land Rover. Výhodou je rozvinutá verejná infraštruktúra. Neďaleko prechádza diaľnica E58, na ktorú je vybudované pohodlné a rýchle pripojenie, priamo od areálu. Vďaka tomu sú sklady na prenájom, prepojené prakticky s celým Slovenskom, ale aj so zahraničnými lokalitami.

Budovy CTParku Nitra spĺňajú prísne štandardy triedy A, a plne vyhovujú všetkým požadovaným predpisom a normám. Svetlá výška budov je 10,5 metra a nosnosť podlahy je 5t/m2. Základná modulárna mriežka má rozmery 12 x 24 m a priestor je možné kompletne prispôsobiť požiadavkám klienta.

Ku komplexu je vybudovaný veľkorysý drive in príjazd, umožňujúci pohodlný vjazd aj pre rozmernejšiu nákladnú dopravu. Samozrejmosťou sú nakladacie rampy, pre jednoduchšiu manipuláciu.

Bezpečnosť je vyriešená vďaka nonstop prítomnej strážnej službe. Areál je oplotený a monitorovaný nainštalovanými CCTV bezpečnostnými kamerami.

Celková rozloha logistického parku

9 ha

Celková rozloha skladových priestorov

14.000 m2

Skladové priestory na prenájom od

2.000 m2

Kancelárske priestory na prenájom od

Individuálne podľa požiadaviek nájomcu

Svetlá výška

10.5 m

Nosnosť podlahy

5 t/m2

GRID rozloženie stĺpov

12 x 24 m

Štandard budovy

A

Drive in vjazd

Áno

Nakladacia rampa

Áno

CCTV bezpečnostná kamera

Áno

Strážna služba

Áno

STIAHNUŤ PDF Download

KONTAKT