AKTUÁLNA PONUKA SKLADOV
FILTER
LOKALITA
ROZLOHA V m2

SKLADY NA PRENÁJOM NITRA - PROLOGIS PARK

Ponúkame na prenájom moderné, logistické priestory v exkluzívnej lokalite neďaleko Nitry, priamo v susedstve automobilového závodu Jaguar Land Rover. Skladové priestory na prenájom majú celkovú plochu približne 95 000 m2, pričom je možné prenajať si už plochy od 2000 m2.

Prologis Park Nitra má ideálnu polohu a leží vo vyhľadávanej lokalite. Vďaka diaľnici je priamo napojený do národnej a medzinárodnej dopravnej siete, ktorá poskytuje rýchlu a hospodárnu dopravu do Bratislavy, Viedne, Prahy aj Budapešti. Lokalita a dostatok pracovnej sily umožňujú využiť park aj pre výrobné účely.

Logistické, prípadné výrobné priestory na prenájom v rámci Prologis Parku Nitra boli od počiatku navrhované a dimenzované najmä pre regionálny automobilový priemysel. 20 ha zastavanej plochy je rozvrhnutých do 3 moderných priemyselných budov, ktoré umožňujú jednoduché a efektívne spravovanie všetkých činností spoločnosti.

K dispozícii je aj špičkové technické vybavenie, vybrané s ohľadom na prevádzkovú efektivitu a úsporu energie. Budovy sú skonštruované využitím betónových a oceľových blokov, so samostatným vyhrievacím systémom. Vnútorná svetlá výška budov je 10 m a nosnosť podlahy až 5t/m2. Nainštalovaný je najnovší sprinkler systém + požiarne hydranty a hadice. Vybudované sú aj svetlíky a dymové otvory. 

K halám je vytvorený pohodlný a priestorný prístup a vjazdy aj pre nadrozmerné nákladné vozidlá. Každá má k dispozícii aj Elektrické nakladacie doky a dokovacie stanice Hörmann.

Samozrejmosťou je osadenie bezpečnostných kamier. Areál je oplotený a 24 hodín, 7 dní v týždni, strážený bezpečnostnou službou.

Celková rozloha logistického parku

20 ha

Celková rozloha skladových priestorov

95.000 m2

Skladové priestory na prenájom od

2.000 m2

Kancelárske priestory na prenájom od

Individuálne podľa požiadaviek nájomcu

Svetlá výška

10 m

Nosnosť podlahy

5 t/m2

GRID rozloženie stĺpov

12 x 24 m

Štandard budovy

A

Drive in vjazd

Áno

Nakladacia rampa

Áno

CCTV bezpečnostná kamera

Áno

Strážna služba

Áno

STIAHNUŤ PDF Download

KONTAKT