AKTUÁLNA PONUKA SKLADOV
FILTER
LOKALITA
ROZLOHA V m2

SKLADY NA PRENÁJOM PREŠOV - CTPARK

Ponúkame na prenájom logistické centrum v Prešove, vo vynikajúcej lokalite tretieho najväčšieho slovenského mesta. Prešov a jeho okolie ponúka vynikajúce možnosti pre viaceré druhy podnikania a v prípade, že máte záujem o vybudovanie distribučného, logistického, prípadne skladového centra, či priemyselného parku, CTPark Prešov je ideálne miesto. Rozloha areálu je 43 ha a celkový priestor skladových priestorov je až 199 000 m2. Na prenájom sú priestory už od 500 m2.

Prešov ponúka prípadným nájomcom viacero výhod. Najmä dobrú infraštruktúru a už vybudované diaľničné prepojenie so stredným aj východným Slovenskom. Dobré a rýchle spojenie s Košicami umožňuje tiež využiť medzinárodné letisko, práve v Košiciach. V regióne je tiež viac než dostatočný objem pracovnej sily.

CTPark ponúka na prenájom výrobné haly väčších rozmerov, pričom všetky spĺňajú požiadavky kladené na budovy štandardu A. Všetky zariadenia majú oceľovú konštrukciu so svetlou výškou vnútorného priestoru 10,5 metra a pevnú betónovú podlahu s nosnosťou až 5 t / m2. Základná modulárna mriežka pre rozmiestnenie jednotlivých objektov, je 12 x 24 m. 

Budovy majú štandardne vybudované vybetónované nakladacie priestory s rampami a vytvorené drive in vjazd, umožňujúci pohodlnú manipuláciu aj s nákladmi väčších rozmerov. Možné je tiež prispôsobiť si kancelárske priestory podľa vlastných potrieb.

Park je nepretržite strážený strážnou službou a priestory sú monitorované aj nainštalovanými CCTV bezpečnostnými kamerami.

Celková rozloha logistického parku

43 ha

Celková rozloha skladových priestorov

199.000 m2

Skladové priestory na prenájom od

500 m2

Kancelárske priestory na prenájom od

Individuálne podľa požiadaviek nájomcu

Svetlá výška

10.5 m

Nosnosť podlahy

5 t/m2

GRID rozloženie stĺpov

12 x 24 m

Štandard budovy

A

Drive in vjazd

Áno

Nakladacia rampa

Áno

CCTV bezpečnostná kamera

Áno

Strážna služba

Áno

STIAHNUŤ PDF Download

KONTAKT