AKTUÁLNA PONUKA SKLADOV
FILTER
LOKALITA
ROZLOHA V m2

SKLADY NA PRENÁJOM PREŠOV - M7 VECTOR PARKS

Pre rozvíjajúce sa projekty v šarišskom regióne ponúkame na prenájom logistické a skladové priestory neďaleko Prešova. K dispozícii je flexibilná plocha 16 400 m2, pričom možnosť prenájmu začína už od 2 500 m2.

M7 Vector Parks má ideálnu, strategickú polohu pre oblasť celého východného aj stredného Slovenska. Leží totiž priamo pri dopravnej tepne, ceste E50, ktorá spája Prešov nielen s Košicami, ale aj s mestami na strednom Slovensku. Umožňuje tak svojmu nájomcovi rýchlu a pohodlnú prepravu v rámci celej krajiny + okolitých zahraničných štátov.

Výhodou je tiež bezproblémová dostupnosť z Prešova a vysoká koncentrácia požadovanej pracovnej sily. 

Logistické centrum na prenájom v Prešove, bolo vybudované iba nedávno a všetky jeho budovy majú označenie štandard A, čím bezpečne spĺňajú požadované normy. Vnútorná výška priestorov je až 11 m a nadštandardná je aj nosnosť podlahy, ktorá je zvýšená až na 7,5 t/m2. Priestory je možné upraviť podľa požiadaviek nájomcu, vrátane úpravy kancelárskych priestorov. Základná modulárna mriežka má rozmery 12 x 24 m.

Haly majú zabezpečený pohodlný drive in vjazd a inštalované sú tiež nakladacie rampy. V areáli je bezproblémový pohyb aj nákladných automobilov s nadrozmerným nákladom. O bezpečnosť areálu sa stará najatá strážna služba, no budovy majú nainštalované aj samostatné CCTV bezpečnostné kamery.
 

Celková rozloha logistického parku

3.2 ha

Celková rozloha skladových priestorov

16.400 m2

Skladové priestory na prenájom od

2.500 m2

Kancelárske priestory na prenájom od

Individuálne podľa požiadaviek nájomcu

Svetlá výška

11 m

Nosnosť podlahy

7.5 t/m2

GRID rozloženie stĺpov

12 x 24 m

Štandard budovy

A

Drive in vjazd

Áno

Nakladacia rampa

Áno

CCTV bezpečnostná kamera

Áno

Strážna služba

Áno

STIAHNUŤ PDF Download

KONTAKT