AKTUÁLNA PONUKA SKLADOV
FILTER
LOKALITA
ROZLOHA V m2

SKLADY NA PRENÁJOM SENEC - GOODMAN PARK BRATISLAVA

Hľadáte v okolí hlavného mesta skladovacie priestory na prenájom? Logistické centrum Goodman Park ponúka exkluzívnu lokalitu, areál o rozlohe 25,5 ha a 130 000 m2 zastrešeného miesta. Svoj priestor si môžete prenajať už od 2000 m2.

Logistické centrum na prenájom v Senci, je situované v najvyhľadávanejšej logistickej lokalite len 20 km od Bratislavy, priamo vedľa pohodlnej prípojky na diaľnicu D1. Vďaka tomu je možné bezproblémové a rýchle spojenie s najvýznamnejšími dopravnými uzlami v Strednej Európe.

K dispozícii pre prenájom sú logistické priestory najvyššieho štandardu, triedy A, vybudované etablovaným zahraničným developerom. Komplex je realizovaný s predprípravou pre využitie, ako sklad, logistický areál, alebo centrum pre ľahký priemysel, prípadne montáž. Výhodou je aj možnosť prípadného rozšírenia areálu.

Nadštandardné vybavenie budov ponúka minimálnu svetlú výšku vnútorného priestoru 10 m s nosnosťou podlahy 5t/m2. Výhodou sú nakladacie rampy s betónovým podkladom aj drive in vjazd uspôsobený pre nákladnú dopravu aj nadrozmerných nákladov. V halách sú nainštalované  sprinklerové zariadenia, energeticky prívetivé vykurovanie aj inteligentné osvetlenie s nízkou spotrebou energií.

Nájomca má možnosť tiež využiť kancelárske priestory a spoločenské miestnosti. Pre ďalší rozvoj je vyčlenených až 125 000 m2 v okolí súčasného areálu. Celý komplex je oplotený, stráži ho 24/7 dostupná strážna služba a v budovách sú namontované CCTV bezpečnostné kamery.

Celková rozloha logistického parku

25.5 ha

Celková rozloha skladových priestorov

130.000 m2

Skladové priestory na prenájom od

2.000 m2

Kancelárske priestory na prenájom od

Individuálne podľa požiadaviek nájomcu

Svetlá výška

10 m

Nosnosť podlahy

5 t/m2

GRID rozloženie stĺpov

12 x 24 m

Štandard budovy

A

Drive in vjazd

Áno

Nakladacia rampa

Áno

CCTV bezpečnostná kamera

Áno

Strážna služba

Áno

STIAHNUŤ PDF Download

KONTAKT