AKTUÁLNA PONUKA SKLADOV
FILTER
LOKALITA
ROZLOHA V m2

SKLADY NA PRENÁJOM SENEC - PALMIRA BRATISLAVA LOGISTICS PARK

Ponúkame na prenájom moderné, flexibilné logistické centrum v jednej z najlepších logistických a priemyselných zón na Slovensku neďaleko od Bratislavy, v Senci. Palmira Logistic Park ponúka na 8 hektároch 71 000 m2 skladových priestorov vhodných pre skladovanie, logistiku a ľahký priemysel. Svoj priestor si môžete prenajať už od 1500 m2.

Logistics Park sa nachádza v tesnej blízkosti diaľnice D1 a spadá pod logistickú a priemyselnú zónu Senec. Sklady na prenájom sú situované tak, aby bolo dokonale zabezpečené priame napojenie na diaľnicu D1, ktorá umožňuje rýchle spojenie s najväčšími dopravnými uzlami v stredoeurópskom regióne. Bratislava je vzdialená 24 km, Viedeň 80 km, Györ 100 km a Brno 150km. Park je súčasťou novovybudovanej fázy C a susedí s existujúcimi fázami A a B ktorých 68 000 m² je kompletne prenajatých.

Haly ponúkajú najvyššie moderné štandardy pre logistiku a priemysel. Všetky budovy nesú označenie štandardu A, čo znamená, že plne vyhovujú predpisom a európskym normám. Vnútorná svetlá výška objektov je 10,5 metra, podlahu tvorí železobetónová doska s nosnosťou 5 t/m2.

Budovy sú štandardne vybavené protipožiarnym systémom ESFR, sú nadštandardne zateplené a inštalované je energeticky účinné vykurovanie a inteligentné osvetlenie, ktoré efektívne znižujú prevádzkové náklady. Zabezpečený je profesionálny Facility Management a celý areál je neprestajne strážený strážnou službou. Priestory však majú aj samostatne inštalované CCTV bezpečnostné kamery.

 

Celková rozloha logistického parku

8.3 ha

Celková rozloha skladových priestorov

71.000 m2

Skladové priestory na prenájom od

1.500 m2

Kancelárske priestory na prenájom od

Individuálne podľa požiadaviek nájomcu

Svetlá výška

10.5 m

Nosnosť podlahy

5 t/m2

GRID rozloženie stĺpov

28 x 16 m

Štandard budovy

A

Drive in vjazd

Áno

Nakladacia rampa

Áno

CCTV bezpečnostná kamera

Áno

Strážna služba

Áno

STIAHNUŤ PDF Download

KONTAKT