AKTUÁLNA PONUKA SKLADOV
FILTER
LOKALITA
ROZLOHA V m2

SKLADY NA PRENÁJOM SENEC - PROLOGIS PARK BRATISLAVA

Kvalitná infraštruktúra, nadštandardné dimenzie areálu a špičková kvalita, vďaka skúsenostiam developera, to všetko v jednom ponúka Prologis Park Senec. K dispozícii je vysoko nadštandardných 322 000 m2 skladových priestorov na prenájom + ďalších 97 000 m2 pre prípadnú expanziu. Samostatné logistické či výrobné priestory ponúkame na prenájom už od 2000 m2.

Logistické centrum vybudoval skúsený, medzinárodný developer, spoločnosť Prologis. Areál je priamo napojený na slovenskú dopravnú tepnu, diaľnicu D1, čo umožňuje vynikajúce dopravné prepojenia so všetkými stredoeurópskymi regiónmi a štátmi V4. Konštrukcia a dispozícia priestorov bola realizovaná so zámerom využitia najmä pre skladovanie, logistiku a ľahký priemysel, vrátane montáže.

Tejto špecializácii zodpovedajú aj atribúty parku. Ide o najkvalitnejšie možné skladové priestory, ktoré spĺňajú všetky moderné štandardy a predpísané normy. Prologis Park ponúka haly najvyššej kvality so základnou modulárnou mriežkou o rozmeroch 12 x 24 m. 

Výška vnútorných priestorov je 10 m. Nosnosť podlahy štandardných 5 t/m2. Vo výbave budov nechýba ESFR splinkler - hasiaci systém, vykurovanie hál, nakladacie rampy a veľkorysé “drive-in“ doors. Prístup do hál je vyriešený aj pre nadrozmerné vozidlá.

Podľa návrhu klienta je možné aj flexibilné rozmiestnenie kancelárskych jednotiek a spoločných priestorov. Budovy sú osadené CCTV bezpečnostnými kamerami a celý areál je oplotený a strážený 24/7 dostupnou strážnou službou.

Celková rozloha logistického parku

44 ha

Celková rozloha skladových priestorov

356.000 m2

Skladové priestory na prenájom od

2.000 m2

Kancelárske priestory na prenájom od

Individuálne podľa požiadaviek nájomcu

Svetlá výška

10 m

Nosnosť podlahy

5 t/m2

GRID rozloženie stĺpov

12 x 24 m

Štandard budovy

A

Drive in vjazd

Áno

Nakladacia rampa

Áno

CCTV bezpečnostná kamera

Áno

Strážna služba

Áno

STIAHNUŤ PDF Download

KONTAKT