AKTUÁLNA PONUKA SKLADOV
FILTER
LOKALITA
ROZLOHA V m2

SKLADY NA PRENÁJOM SEREĎ - MOUNTPARK

V prípade, že hľadáte rozmerovo rozľahlejšie areály na prenájom, Mountpark Sereď plnohodnotne uspokojí Váš dopyt. Prenájom haly ponúkame od 6000 m2, pričom celková zastavaná plocha k dispozícii je 213,000 m2. Park však umožňuje ďalšiu expanziu výstavby a developmentu.

Priemyselný park na prenájom Mountpark Sereď je strategicky umiestnený tak, aby poskytoval vynikajúcu dopravnú dostupnosť pre všetky automobilové závody na okolí. Do PSA Trnava je to 17 km, do bratislavského VW 60 km a Nitriansky Jaguar je vzdialený iba 35 km. Park má vďaka jednoduchému napojeniu na národnú a medzinárodnú cestnú infraštruktúru zabezpečené nadštandardné napojenie do Bratislavy, Trnavy a ďalších významných dopravných uzlov na Slovensku, Česku, v Rakúsku a Maďarsku.

Moderné budovy majú štandardnú technickú špecifikáciu skladu triedy A. Spĺňajú všetky platné európske normy. Sú vyrobené z oceľovej konštrukcie, položenej na železobetónových základoch. Nosnosť podlahy je 7t/m2, svetlá výška vnútorných priestorov je 12 m. 

V prenajímaných halách sú inštalované izolované strešné krytiny a obklady stien, elektronicky otvárateľné prístupové dvere a distribuovaná hladina osvetlenia vo výške 1m nad úrovňou podlahy je 200 luxov. Vykurovanie skladu je zabezpečené prostredníctvom sálavých plynových rúrok. Priestory je možné čiastočne prispôsobiť požiadavkám nájomcu. Základný rozmer GRID rozloženia stĺpov je 12 x 24 m.

Samozrejmosťou sú vybudované nakladacie rampy a veľkorysé vjazdy umožňujúce pohodlnú manipuláciu aj s nadrozmernými nákladmi. Areál je nonstop strážený strážnou službou a monitorovaný pomocou CCTV bezpečnostných kamier.

Celková rozloha logistického parku

21.3 ha

Celková rozloha skladových priestorov

155.142 m2

Skladové priestory na prenájom od

6.000 m2

Kancelárske priestory na prenájom od

Individuálne podľa požiadaviek nájomcu

Svetlá výška

12 m

Nosnosť podlahy

7 t/m2

GRID rozloženie stĺpov

12x24 m

Štandard budovy

A

Drive in vjazd

Áno

Nakladacia rampa

Áno

CCTV bezpečnostná kamera

Áno

Strážna služba

Áno

STIAHNUŤ PDF Download
STIAHNUŤ PDF Download

KONTAKT