AKTUÁLNA PONUKA SKLADOV
FILTER
LOKALITA
ROZLOHA V m2

SKLADY NA PRENÁJOM TRNAVA - CTPARK

Priamo v susedstve etablovaného parku PSA Factory, ponúkame na prenájom skladové priestory CTParku Trnava. Komplex sa rozkladá na 17 ha a k dispozícii je až 137 000 m2 krytých skladovacích plôch. Možné sú tiež úpravy podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. Sklady je možné prenajať si už od 500 m2.

CTPark Trnava má ideálnu strategickú polohu, len 5 km od Trnavy, 50 km od Bratislavy a leží len 1 km od medzinárodnej diaľnice D1, v tesnej blízkosti závodov Peugeot – Citroen. V prípade potreby je možné areál ďalej rozšíriť. Objekt bol realizovaný so zámerom jeho využívania najmä pre výrobu automobilových komponentov a logistické a distribučné činnosti.

Vybudované haly spĺňajú štandardy budov triedy A a plne vyhovujú všetkým slovenským aj medzinárodným normám. Samozrejmosťou je napojenie na všetky energetické prípojky potrebné k okamžitému začatiu používania. 

Základný modulárny GRID je 12 x 24 m. Svetlá výška priestorov vo vnútri budov je 10,5 metra a pevná betónová podlaha unesie váhu 5 t/m2. Štandardom je vybudovaný pohodlný drive in vjazd k halám, ktorý umožňuje bezproblémovú manipuláciu aj s nadrozmernými nákladmi. Zariadenia dostupné k prenájmu sú osadené aj samostatnými nakladacími rampami.

Areál je oplotený a zabezpečený 24/7 dostupnou strážnou službou. Priestory sú zároveň monitorované aj pomocou bezpečnostných CCTV kamier.

Celková rozloha logistického parku

17 ha

Celková rozloha skladových priestorov

137.000 m2

Skladové priestory na prenájom od

500 m2

Kancelárske priestory na prenájom od

Individuálne podľa požiadaviek nájomcu

Svetlá výška

10.5 m

Nosnosť podlahy

5 t/m2

GRID rozloženie stĺpov

12 x 24 m

Štandard budovy

A

Drive in vjazd

Áno

Nakladacia rampa

Áno

CCTV bezpečnostná kamera

Áno

Strážna služba

Áno

STIAHNUŤ PDF Download

KONTAKT