AKTUÁLNA PONUKA SKLADOV
FILTER
LOKALITA
ROZLOHA V m2

SKLADY NA PRENÁJOM VODERADY - CTPARK

Vo vyhľadávanej lokalite Voderady, ponúkame na prenájom logistické priestory CTParku o celkovej rozlohe až 78 000 m2. Vlastné priestory v parku môžete mať už od 2000 m2. 

Priestory na prenájom vo Voderadoch sa nachádzajú v strategicky výhodnej lokalite západného Slovenska. V blízkosti sa nachádza niekoľko významných podnikov – PSA, Samsung, AUDI, Outlet center a pod. Komplex sa nachádza v tesnej blízkosti diaľnice D1, s veľmi jednoduchým napojením takmer priamo z parku. Tým je zaručené veľmi dobré spojenie nielen s vnútroštátnymi, ale aj medzinárodnými dopravnými uzlami. Strategicky cenná je aj blízkosť medzinárodného letiska Bratislava, prípadne letiska Viedeň.

Flexibilné priemyselné a logistické priestory, ktoré prenajímame, nesú označenie štandardu A a spĺňajú všetky potrebné domáce aj medzinárodné normy. Haly sú vhodné pre skladovanie, logistiku, malovýrobu, prípadne ľahkú montáž. Budovy majú svetlú výšku vnútorných priestorov 10,5 m a podlahy s nosnosťou 5t/m2. Základná modulárna mriežka pre rozmiestnenie jednotlivých objektov, je 12 x 24 m.

Vybudované sú aj nakladacie rampy a drive in vjazd, umožňujúci pohodlný prístup a parkovanie aj nadrozmernej nákladnej doprave.

Areál je oplotený, nonstop ho stráži bezpečnostná služba a priestory sú tiež monitorované nainštalovanými CCTV kamerami.
 

Celková rozloha logistického parku

21 ha

Celková rozloha skladových priestorov

78.000 m2

Skladové priestory na prenájom od

2.000 m2

Kancelárske priestory na prenájom od

Individuálne podľa požiadaviek nájomcu

Svetlá výška

10.5 m

Nosnosť podlahy

5 t/m2

GRID rozloženie stĺpov

12 x 24 m

Štandard budovy

A

Drive in vjazd

Áno

Nakladacia rampa

Áno

CCTV bezpečnostná kamera

Áno

Strážna služba

Áno

STIAHNUŤ PDF Download

KONTAKT