AKTUÁLNA PONUKA SKLADOV
FILTER
LOKALITA
ROZLOHA V m2

SKLADY NA PRENÁJOM ŽIAR - PROLOGIS PARK

V srdci tekovského regiónu, v Žiari nad Hronom, ponúkame na prenájom logistické priestory na 6 hektárovom pozemku s celkovou zastavanou plochou 22 500 m2, s možnosťou prenájmu výrobných hál už od 2000 m2.

Sklady na prenájom v Žiari nad Hronom majú vynikajúcu polohu v rámci Slovenska, s rýchlym a priamym napojením na rýchlostné komunikácie a diaľnice R1 a D1. Vďaka tomu je zabezpečená expresne rýchla doprava nielen do Bratislavy (cca 1h a 40 minút), ale aj do Viedne, Prahy a ďalších významných dopravných uzlov.

Žiarsky Prologis Park ponúka najvyšší štandard logistických priestorov s využitím know how významnej medzinárodnej spoločnosti. Od základov bolo navrhnuté špeciálne pre výrobné a distribučné využitie v rámci regionálneho automobilového priemyslu.

Konštrukcia budovy pozostáva z betónových a oceľových blokov, pričom nosnosť podlahy je štandardných 5t/m2. Svetlá výška stavby je 10 m. Základná modulárna mriežka má rozmer 12 x 24 m a priestory sú navrhnuté tak, aby bolo možné efektívne dobudovať kancelárske bunky podľa priania klienta. 

Haly na prenájom sú vybavené príjazdovými dverami, elektrickými nakladacími dokmi, samostatným vykurovaním a sprinklerovým požiarnym systémom. Pred halou je vybudovaná široká manévrovacia dráha a parkovisko. Budovy majú nainštalované bezpečnostné kamery, sú kompletne oplotené a celý priestor je 24-hodín monitorovaný bezpečnostnou službou.

Celková rozloha logistického parku

6 ha

Celková rozloha skladových priestorov

22.500 m2

Skladové priestory na prenájom od

2.000 m2

Kancelárske priestory na prenájom od

Individuálne podľa požiadaviek nájomcu

Svetlá výška

10 m

Nosnosť podlahy

5 t/ m2

GRID rozloženie stĺpov

12 x 24 m

Štandard budovy

A

Drive in vjazd

Áno

Nakladacia rampa

Áno

CCTV bezpečnostná kamera

Áno

Strážna služba

Áno

STIAHNUŤ PDF Download

KONTAKT