AKTUÁLNA PONUKA SKLADOV
FILTER
LOKALITA
ROZLOHA V m2

SKLADY NA PRENÁJOM ŽILINA - IMMOPARK

Ponúkame na prenájom moderné distribučné centrum IMMOPARK, v exkluzívnej lokalite medzi diaľnicou D1 a medzinárodným letiskom v Žiline.

Komplex je vybudovaný ako nízkonákladové a energeticky úsporné riešenie pre sklady, logistické centrá aj menšiu a strednú výrobu. Samozrejmosťou je vytvorenie samostatných kancelárskych jednotiek podľa predstáv zákazníka. Priestory spĺňajú vysoké štandardy prevedenia a vyhovujú všetkým najmodernejším normám.

IMMOPARK ponúka veľkorysých 250 000 metrov štvorcových, pričom minimálna plocha na prenájom je 1000 štvorcových metrov. Základná modulárna mriežka má rozmery 12 x 24 m. Výška stropu je 6,5 m a 10,5 m. Nosnosť podlahy je štandardných 5 ton/m2 Fasáda aj strešné panely majú tepelnú izoláciu.

Vynikajúca dostupnosť aj pre rozmernejšie vozidlá je zabezpečená veľkorysými nakladacími priestormi a nakladacími rampami s mostíkmi 2,7 x 3 metre, ktoré sú rozmiestnené každých 1000 m. Samotná nakladacia brána s rozmermi 4 x 4,5 metra má možnosť bezproblémového priameho vjazdu.

Celková rozloha logistického parku

40 ha

Celková rozloha skladových priestorov

250.000 m2

Skladové priestory na prenájom od

1.000 m2

Kancelárske priestory na prenájom od

Individuálne podľa požiadaviek nájomcu

Svetlá výška

10.5 m
6.5 m

Nosnosť podlahy

5 t/m2

GRID rozloženie stĺpov

12 x 24 m

Štandard budovy

A

Drive in vjazd

Áno

Nakladacia rampa

Áno

CCTV bezpečnostná kamera

Áno

Strážna služba

Áno

STIAHNUŤ PDF Download

KONTAKT