AKTUÁLNA PONUKA SKLADOV
FILTER
LOKALITA
ROZLOHA V m2

SKLADY NA PRENÁJOM ŽILINA - P3 PARK

Neďaleko Žiliny, priamo pri rýchlostnej ceste E50, ktorá spája krajské mesto s Martinom a významným železničným uzlom Vrútkami, ponúkame na prenájom flexibilný priemyselný a logistický priestor, s celkovou rozlohou 28 000 m2. K dispozícii je možné prenajať si parciálne časti od 2000 m2 až po 12 600 m2.

Nový P3 park má ideálne strategické umiestnenie v severnej časti stredného Slovenska a vďaka kľúčovej blízkosti cesty E50 je priamo napojený aj na diaľnicu D1 + samozrejme aj na budúcu D3, ktorá spojí Slovensko s Poľskom. Svojou dispozíciou sú výrobné priestory na prenájom v Žiline vhodné pre logistiku, automobilový a strojársky priemysel či ľahkú výrobu.

Parametre budov spĺňajú aj najmodernejšie európske normy a zodpovedajú všetkým štandardom, ktoré v súčasnosti spoločnosti od logistických centier vyžadujú. Samozrejmosťou však je úprava logistickým priestorov na prenájom, klientovi na kľúč. Vrátane nového rozmiestnenia kancelárskych buniek. Súčasťou prenájmu je aj poskytovaný facility management. 

Svetlá výška vnútorného priestoru budov je 10 metrov a nosnosť podlahy štandardných 5 t/m2. GRID rozloženie stĺpov, teda základná modulárna mriežka má rozmery 25 x 12 m. K budovám je jednoduchý prístup pre nákladnú dopravu aj nadrozmerných súprav. Súčasťou budov sú aj vybetónované nakladacie rampy.

O bezpečnosť areálu je postarané 24/7 fungujúcou strážnou službou + CCTV – bezpečnostnými kamerami osadenými na každej budove.

Celková rozloha logistického parku

7 ha

Celková rozloha skladových priestorov

28.000 m2

Skladové priestory na prenájom od

2.000 m2

Kancelárske priestory na prenájom od

Individuálne podľa požiadaviek nájomcu

Svetlá výška

10 m

Nosnosť podlahy

5 t/m2

GRID rozloženie stĺpov

25 x 12 m

Štandard budovy

A

Drive in vjazd

Áno

Nakladacia rampa

Áno

CCTV bezpečnostná kamera

Áno

Strážna služba

Áno

STIAHNUŤ PDF Download

KONTAKT